Navigácia

Obsah

Oznam_nová aplikácia V OBRAZE

Typ: ostatné
Oznam_nová aplikácia V OBRAZE

Vážení občania !

Sme v situácii, kedy každý z nás chce byť informovaný o najaktuálnejších správach z našej obce.

V tejto chvíli Vám podávame pomocnú ruku aj vo forme mobilnej aplikácie v Obraze.

 

Každý z Vás môže dostať novinky a správy z obce priamo do svojho mobilného telefónu.  Aplikácia Vás upozorní na novo vložené správy. Dozviete sa včas o pripravovaných akciách. Môžete si prehliadnuť fotografie alebo dokumenty zverejnené na úradnej tabuli.

 

Stačí si stiahnuť aplikáciu podľa postupu, ktorý nájdete na našej obecnej webovej stránke. Chceme Vás poprosiť, aby ste aj svojim príbuzným, prípadne susedom, ktorí nie sú technicky zdatní pomohli stiahnuť túto aplikáciu do ich mobilov. Mobilná aplikácia V OBRAZE je pre všetkých občanov úplne zdarma.

 

Veríme, že aj týmto spôsobom zlepšíme a zvýšime Vašu informovanosť .

 


Vytvorené: 18. 1. 2024
Posledná aktualizácia: 18. 1. 2024 11:42
Autor: